Pudełka metalowe i uszlachetnianie produktów w firmie dose+

Pudełka metalowe na kawę

Pudełka metalowe na kawę

W naszej kategorii pudełka metalowe na kawę oferujemy Pañstwu wybór opakowañ z metalu do przechowywania kaw, herbat i innych skladników kuchennych, które muszą być szczelnie zamknięte by zachować swój aromat. Nasze srebrne pudełka na kawę w prostokątnej lub okrągłej formie można nabyć w różnej wielkości - przykładowo o pojemności 250 lub 500 gram.
Dzięki możliwości personalizacji własnym logo lub specjalnym graficznym motywem mają Pañstwo okazję urozmaicenia własnego sortymentu i wykreowania  prezentów reklamowych, które dodatkowo wykażą się praktycznością. 
Srebrny wygląd naszych pudełek do kawy z  blachy sprawia, że są one ponadczasowe i wszechstronne. Dodatkowo system zamknięcia w pudełkach jest niezawodny i można na nim zawsze polegać.

Pudełka na kawę z metalu - o wielostronnym zastosowaniu

Nasze metalowe pudełka są niezwykle przestronne i przeznaczone do wszelkiego rodzaju zakresu użytku i mogą nie tylko uzupełnić kuchenny sortyment. Możliwości użytku są wielorakie.
Niska cena za sztukę i jednostki pakowania od 20 do 50 sztuk sprawiają, że nasze metalowe pudełka są idealnymi prezentami reklamowymi. Z indywidualnym logo pozostają przez wiele lat znaczącym medium reklamy, które wciąż jest brane do rąk.

Ponadczasowa elegancja w kombinacji z indywidualnym design


Przy zakupie 100 sztuk oferujemy możliwość spersonalizowania opakowañ na kawę indywidualnym motywem za pomocą nadruku lub laserowania. Dzięki temu mają Pañstwo szansę aby wykreować dla swojej firmy indywidualny produkt, który harmonizuje z sortymentem. Za pomocą technik nadruku, sitodruku, druku cyfrowego czy tampodruku możemy nanieść firmowe logo lub inne motywy na powierzchnię pudełka metalowego. Istnieje również możliwość grawerowania laserowego lub delikatnego wytłaczania. Kombinacja paru technik - przykładowo na jednym opakowaniu z motywem na powierzchni zewnętrznej i logo firmy pod spodem opakowania - jest możliwa.

Nasze doświadczenie na Pañstwa korzyść

Z metalowymi pudełkami z własnej produkcji oferujemy Pañstwu bazę indywidualnych produktów. My dostarczymy podstawęa z Pañstwa motywem powstawnie absolutnie indywidualny produkt o najwyższej jakości lub wyjątkowy prezent reklamowy dla Pañstwa Klientów.

Skorzystajcie z naszego doświadczenia w wykonaniu i uszlachetnianiu metalowych opakowañ. Zdecydujcie się Pañstwo na dane metalowe opakowanie i przekażcie nam swój motyw na nadruk, tłoczenie lub grawerowanie laserowe a otrzymają Pañstwo jedyny w swoim rodzaju produkt.