Pudełka metalowe i uszlachetnianie produktów w firmie dose+

Pudełka na Święta

 

Podstawki świąteczne - czerwone (WD 041) Wymiary: 95x95x33mm(Box), 90x90x5mm(Untersetzter)

 

Podstawki świąteczne - białe (WD 040) Wymiary: 95x95x33mm(Box), 90x90x5mm(Untersetzter)

 

Pudełko metalowe na prezent (DSE 071) Wymiary: 240x180x60mm

 

Pudełko metalowe na strucle (DSE 030) Wymiary: 260x135x78mm

 

Pudełko metalowe duże (DSE 150) Wymiary: 180x165x122mm

 

Pudełko promocyjne (DSE 005) Wymiary: 188x122x35mm

 

Pudełko na kawę 250 g (DSA 015) Wymiary: 93x55x145mm

Pudełka metalowe na Boże Narodzenie
Niektóre prezenty Bożonarodzeniowe są niełatwe do pakowania. Żadne opakowanie nie pasuje i papier ozdobny jest również nieodpowiedni - ale na naszych metalowych pudełkach na Boże Narodzenie można zawsze polegać. Dzięki swojej stabilnej formie można zapakować do nich wszystko, co tylko pasuje do ich wnętrza. Nasze metalowe opakowania można również indywidualnie udekorować lub nadrukować na nie dowolny motyw. Dzięki temu Państwa prezenty nie tylko będą wyjątkowo wyglądać ale także delikatne przedmioty będą w tym pudełku idealnie chronione  również w długiej podróży.

Opakowania metalowe na Boże Narodzenia zamiast papieru do pakowania prezentów?
Ozdobny papier do pakowania prezentów nie nadaje się do niektórych prezentów. O wiele praktyczniejsze byłoby opakowanie metalowe, ponieważ nie tylko stylowo i wyjątkowo wygląda ale także jest znakiem wysokiej jakości. W opakowaniu Bożonarodzeniowym znajdzie się miejsce na ciasteczka lub można zapakować w ten sposób większą ilość mniejszych prezentów - zaoszczędzi się dzięki temu wiele czasu, wydatku i stresu, ponieważ nie trzeba każdego małego przedmiotu osobno zapakowywać. Udekorowane nadrukiem pudełko na Boże Narodzenie urzeka swoim design i całkowicie wystarcza jako opakowanie do zapakowania prezentu dla dobrego przyjaciela lub klienta Państwa firmy.  Nieudekorowane opakowania metalowe na Boże Narodzenie mogą zostać indywidualnie ozdobione, przykładowo Bożonarodzeniowymi naklejkami lub innymi stylowymi pomysłami. 

Pudełka Bożonarodzeniowe - niekonwencjonalne i kreatywne!
Piękne opakowanie Bożonarodzeniowe jako pudełko metalowe na prezent jest nie tylko dobrym pomysłem na podarunki ale również ochroną, jaka jest w tym wypadku potrzebna. Oprócz stabilności oferują nasze blaszane pudełka  urozmaicenie pośród chaosu z papierem do pakowania prezentów.  Pudełka na Boże Narodzenie są również przyjazne dla środowiska, ponieważ podczas gdy papier do pakowania prezentów zostaje wyrzucony lub przechowany lecz nigdy więcej nie użyty ponownie, są nasze metalowe opakowania zawsze gotowe do ponownego użytku. Śliczne pudełko metalowe na Boże Narodzenie wywrze niespotykane wrażenie i sprawi, że z pewnością nie zostanie wyrzucone i z czasem znajdzie nowe zastosowanie. Jako środek do przechowywania różnych produktów można używać nasze metalowe pudełka przez cały rok i opakowania Bożonarodzeniowe będą wzbudzać każdego roku na nowo radość oczekiwania na Boże Narodzenie.